B o s p H o r u s M e d y a

Yasal Uyarı

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm eserler Bosphorus Medya şirketine aittir. İşbu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle, aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız. 

Bosphorus Medya bu internet sitesini halen üretilmekte olan ürünlerini tanıtmak ve yeni ürünlerini duyurmak için hazırlamıştır. Bunların yanı sıra internet sitemizde firmamızla ilgili genel bilgiler, ürünlerimizin teknolojilerine ilişkin temel bilgiler, vs yer almaktadır. Bosphorus Medya, internet sitesinin içinde yer alan bilgileri hatasız ve güncel halde tutmaya çalışmakla birlikte buradaki bilgilerin ve/veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir. 

İşbu internet sitesinin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirme amacı ile düzenlenmiştir. Bu site içerisinde yer alan hiçbir şey ziyaretçiler tarafından tavsiye olarak değerlendirilip hiçbir karar veya eyleme neden olamaz. Bu gibi bir durumda bütün sorumluluk siteyi ziyaret edene ait olacaktır. Bosphorus Medya, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün, bilgi ve hizmetleri önceden herhangi bir ihbarda bulunmaksızın her zaman değiştirme, sunumdan kaldırma veya düzeltme hakkına sahiptir. 

İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, virüs bulaşması, sistem arızası vs. sebepler sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan zarar ve/veya ziyandan Bosphorus Medya veya çalışanları hiçbir surette sorumlu tutulamazlar. Tüm sorumluluk internet sitesini ziyaret eden ziyaretçiye aittir. 

Gerek bu internet sitesinden bağlantı (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir. Bu sitelerden verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri, Bosphorus Medya tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. Bu sebeple, diğer bir internet sitesi ile ilgili tüm risk ve sorumluluk ziyaretçiye aittir. 

Bosphorus Medya şirketi herhangi bir kötü veya kötüye kullanım halinde ziyaretçiye vermiş olduğu tüm hakları önceden haber vermeksizin derhal iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir. Bu hakkın kullanılmaması sonradan kullanılmayacağı anlamına gelmez. 

İşbu internet sitesi içerisinde yer alan 5846 sayılı yasa ile ilgili yönetmeliklere göre korumaya tabi her türlü bilgi, resim, marka, logo, yazı, vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran Bosphorus Medya'ya aittir. Bosphorus Medya'ya ait internet sitesinin içeriği, sadece ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Hiçbir koşulda internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi, belge, resim, marka, logo, fotoğraf ve benzeri tanımlayıcı veya açıklayıcı unsurları kopyalamak, nakletmek, değiştirmek, haksız olarak kullanmak yasaktır. 

İşbu internet sitesindeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili yönetmelikler çerçevesinde ve Bosphorus Medya'nın izni ile kullanılabilir. 

Yukarıda açıkça belirtilenlerin dışındaki unsurlardan işbu internet sitesinde yer alan herhangi bir şey Bosphorus Medya'nın izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve/veya başka bir yere taşınamaz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Web sitenizi firmanızın sanal dükkanı, iş yeriniz ya da fabrikanız gibi düşünüyoruz. Web tasarım konusunda öncü olan Bosphorus Medya şirketinizi sektör lideri yapar.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Şahsınızı ya da markanızı anlatacak, belirgin farklar oluşturacak en büyük aracın kesinlikle iyi tasarlanmış grafikler olduğuna inanıyoruz.

İnternet Reklamları

İnternet Reklamları

İnternet reklamları ile üst sıralarda yerinizi almanızı sağlayacağız. Böylelikle hedef kitleniz (potansiyel müşteri) size kolaylıkla ulaşabilecek.

Marka Bilinirliği

Marka Bilinirliği

Marka bilinirliği pazarlamanın en yaygın kullanılan kavramlarından biridir. Markanız ne kadar pozitif bilince sahipse, o kadar verimli olursunuz.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al