B o s p H o r u s M e d y a

Google ile Hesaplı Reklam Vermek

 

Google Reklam Vermek

Google'a Reklam Vermek İstiyorum Diyorsanız Hemen Arayın

Google Reklamları Yönetimi için Profesyonel bir Firma mı Arıyorsunuz?

Google Partner'ı Bosphorus Medya, Google Ağında Reklam Vermek İsteyen Firmalara en Ekonomik Reklam Kampanyaları Oluşturmak için Çalışır

Hesaplarınızı yüzlerce Google AdWords hesabını yönetmiş deneyimli bir ekibe emanet edin

GOOGLE REKLAMLARI ve ADWORDS HESAP YÖNETİMİ

Siz de İnternette Rakiplerinizi Sollayıp, Google Arama Motorunda En Üst Sıralarda Yer Alın

Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı Şirket & Profesyonel Ekip 

Google Reklamları ile en üst sıralarda yerinizi almanızı sağlıyoruz. Google Reklam Verme konusunda hem serfitikalı, hem de tecrübeli, güvenilir bir ekiple çalıştığınızda hedef kitleniz sizi kolayca bulabilecek. En düşük harcamayla, en fazla verim elde edersiniz. İşinizi büyütüp kârlılığınızı arttırmak elinizde. 

Firmanızın ürün veya hizmetlerini İnternet’te arama yapanların hemen bulmasını istiyorsanız, hemen bize ulaşın. Reklamınız, Google’da ve Google iş ortağı web sitelerinde yayınlanır. Tıklama başına maliyet ödersiniz. Sadece internet kullanıcıları reklamlarınızı tıklarsa ücret ödersiniz, reklam gösterim ücreti alınmaz. 

Google Reklam Vermek konusunda uzman ekibimiz 7/24 Google Reklam hesaplarınızı kontrol eder, hesaplarınız her zaman güvende ve emin ellerdedir.

Optimizasyon ile Maksimum Performans, Minimum Maliyet

Google AdWords Reklam Hesabınız en yüksek performans elde edilecek şekilde iyileştirilir, geliştirilir. Yüksek ilgi gören anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile reklamlarınız en yüksek maliyet ve geri dönüş kalitesi ile hazırlanır. Böylece aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayısına ulaşırsınız. Google reklamlarınız mümkün olan en iyi konumlarda yayınlanır. Yüksek kalite puanı hedefi ile AdWords İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanırsınız. Maliyetleriniz düşer, paranız cebinizde kalır. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; Google reklamları için ödediğiniz tutarı siz tayin edersiniz. Mesela; Reklam için 5 TL'lik günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL'lik maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamlarınız gösterildiğinde değil, yalnızca reklamlarınız tıklandığında ücret ödersiniz. Anahtar kelime seçmek, bütçenizi en üst seviyeye getirmek ve bilinçli karar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri hazırlıyoruz. Anahtar kelime maliyetlerini tahmin ederek, Google AdWords Reklam maliyetlerini azaltabiliriz.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al