B o s p H o r u s M e d y a
PHP E-Ticaret Yazılımı

Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan Bosphorus Medya sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.

Hazır E-Ticaret Şablonları

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu bir kaç dakika içerisinde kurup uygulayıp E-ticaret Alışveriş Sitenize keyif alarak bakabilirsiniz.

Kolay Tasarım

Bosphorus Medya'nın diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/CSS bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirisiniz.

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece bir kaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

Hemen Test Edin

Bosphorus Medya Eticaret v4.0'ın biribinden farklı son kullanıcı ekranlarına, E-ticaret demo sitesinin sol üst tarafında yer alan şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Böylelikle E-ticaret Alışveriş Sitenizi hemen test edebilir, dilediğiniz zaman görünümünü değiştirebilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği

E-ticaret paketlerimiz de kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

WhatsAPP Msg Desteği

Bosphorus Medya ile opsiyonel olarak; E-ticaret Alışveriş Sitenizde müşteri ve yönetici bilgilendirme mesajlarını, e-posta'ya ek olarak, herhangi bir kontör maliyeti olmadan whatsapp ile yapabilirsiniz. Modül ücreti tek bir defa ödenir.

XML Entegrasyon

E-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

Google Desteği

E-ticaret paketlerinde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği standart, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.

GittiGidiyor API Desteği

Tüm Bosphorus Medya e-Ticaret paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu yüklü olarak gelir. E-ticaret Siteniz İçin GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

N11 API Desteği

Bosphorus Medya e-Ticaret paketlerinde N11 XML entegrasyonu yüklü olarak gelir. E-ticaret Siteniz İçin, N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin XML dosyasını direkt N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Kullanımı

Bosphorus Medya e-Ticaret paketlerinde opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. E-ticaret Sitesi Eklentleri ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al