Kurumsal

Bosphorus Medya, müşterilerine web tasarım, internet reklamları ve grafik tasarımı alanlarında hizmet sunan bir reklam & tasarım ajansıdır.

Hakkımızda

Yıllardır süre gelen bilişim dünyasındaki talep ve istekler gün geçtikçe artmaktadır.Aynı şekilde rekabet ortamının doğmasında da etkili olana bir faktördür.Bu durumda da yeni firmaların kurulmasına imkan sağlamış ve hizmet anlayışı büyük ölçüde gelişmiştir.Firmalar farklı çözüm yollarıyla sizlerin gereksinimlerinizi tam olarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır.Ancak artmakta olan istekler bu durumu yavaşlatmaktadır.Bu işi en iyi şekilde yapmayı kendimize amaç edinmiş olup profesyonel kadromuzla birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bosphorus Medya üretici fikirleriyle internet ve bilişim sektöründe öncü konuma gelerek markalaşmaktadır. Satış öncesi ve sonrası kaliteli bir hizmet anlayışıyla her şekilde size yardımcı olan uzman ekibimizle sorunsuz işlere ve hızlı çözümlere imza atacaksınız.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

  • Bosphorus Medya, misyon olarak; Dünya teknolojilerini en iyi şekilde sunup çağdaş medeniyetlerle aynı düzeyde olmayı,vizyon olarakta; yazılım ve internet teknolojilerinde vazgeçilmez bir konuma gelmeyi amaç edinmiştir.

Bizde sizin gibi, her geçen gün dünyanın geliştiğinin ve değiştiğinin farkındayız. Özellikle bilişim sektöründeki talepler sürekli artıyor. Firmaların kendi içerisinde bu talepleri karşılaması ve kendi müşterilerine en iyi hizmetlerini sunması zorlaşıyor.

İşte biz tamda bu noktada, rekabet avantajı elde etmeniz için yanınızdayız.

BAŞARIMIZIN SIRLARI

62341
0
adet şarkı dinledik.
13482
0
bardak kahve tükettik.
18294
0
telefon görüşmesi yaptık.