Google Reklam Hakkında

Google Reklam Hakkında

Google Adwords Reklam Vermek

Google Reklam Vermek ; Google aramalarında üst sıralarda çıkmak için kullandığımız google adwords servisidir bu servis sayesin Google arama ve google görüntülü reklam ağı ile reklam verebilir ,potansiyel müşteri çekebilir ,internet sitenize trafik çekebilir,Marka bilinirliği sağlaya bilir, video reklam verebilir, arama ağında reklam verebilir,Youtube üzerinden reklam verebilirsiniz

Google Reklam vermek çok kolaydır yapmanız gereken bize ulaşarak google adwords ve google reklamcılığı konusunda tecrübeli ,sektörler hakkında ,rekabet analizi yapabilen ,firmanızı ve işinizi büyütmeniz konusunda size yol gösteren uzmanlarımız ile görüşüp bir reklam bütçesi çıkarmak olacaktır .Onlar sizin için gereken tüm çalışmaları yapıp sizinle beraber işinizi büyütmek ve müşteri kazanmanız için sağılacaktır.

Google Adwords uzmanlığı ve Partnerliği her firmada bulunmamaktadır Wind Medya bu sayılı Dijital ajanslar içerisinde yer alır size uzman olduğu dallar olan web tasarım ve internet reklamları konusunda daime şeffaf ve kurumsal alt yapısı ile size hizmet vermektedir.

Google Reklam Ajansı

Google Partners olan firmamız, kalifiye bireyleriyle birlikte Google Adwords hesaplarınızda profesyonel yönetim hizmeti vermektedir. Adwords Hesap uzmanlarımız ile günlük periyodik aralıklarla google adwords reklam hesaplarınızda optimizasyon çalışması yapmaktadır. Böylelikle uzmanlar tarafından yönetilen bir hesap daha düşük maliyetlerle daha yüksek geri dönüşüm sağlar. Yüzlerce mutlu müşterimiz ile sayısız sektöre hizmet vermiş bulunmaktayız. Her sektörü detaylı bir şekilde araştırıp, öğrenmemenin verdiği bilgi ve tecrübe ile sizlere işinizden anlayan, sektörünüzü tanıyan birisi olarak hizmet vermekteyiz. Google ‘da Reklam vermek ya da bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Dijital Reklam Ajansı

Dijital Reklam ajansı, müşterileri için,Google reklam oluşturma, planlama ve yönetimine odaklanan ve bazen promosyonun farklı türleriyle de ilgilenen, hizmet bazlı bir işletmedir. Reklam ajansı müşterisinden bağımsızdır ve müşterisinin ürün ve hizmetlerinin satışını dışarıdan bir bakış açısıyla ele alır. Bir ajans, aynı zamanda müşterilerinin genel pazarlama ve marka stratejilerini ve satış promosyonlarını ele alabilir. Reklam ajanslarının müşterileri genellikle işletmeler, kuruluşlar, dernekler ve devlet daireleridir. Ajanslar, bir kampanyayı destekleyecek olan televizyon reklamlarını ve radyo reklamlarını hazırlamaları için tutulabilir. Dijital Reklam ajansı, kendilerini diğer reklam ajanslarından, web tasarımı geliştirmesi, arama motoru pazarlaması, internet reklamları ,pazarlaması veya e-işletme ,e-ticaret danışmanlığı hizmetleriyle farklılaştırabilirler.

Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı Şirket & Profesyonel Ekip

Google Reklam ile üst sıralarda yerinizi almanızı sağlayacağız. Böylelikle hedef kitleniz (potansiyel müşteri) size kolaylıkla ulaşabilecek. Minumum maliyetle, maksimum verim elde etmiş olacaksınız.. İşiniz büyüyecek, dolayısıyla karlılığınız artacak.

Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşın. Reklamınız, Google’da ve Google’ın iş ortağı web sitelerinde görünebilir(neredeyse tüm dünya). Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilin.

Gelin birlikte çalışalım. Google Reklam uzmanlarımız sizin için ellerinden geleni yapsınlar. 7/24 hesap kontrolü ile hesaplarınız her zaman güvence altında tutalım.

Optimizasyon ile Maksimum Performans, Minimum Maliyet

Hesabınız en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz, reklamlarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır. Yüksek kalite puanı hedefi ile AdWords İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanmanız ve maliyetlerinizin düşürülmesi mümkün olur. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 5 TL’lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL’lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz. Anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz.Anahtar kelime maliyetlerini tahmin edin .

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir