Google Arama Ağı

İnsanlar Google’da anahtar kelimelerinizden birisini kullanarak arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya üstünde görünebilir,bu sayede zaten sizin ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen kişilere reklamlarınızı göstermiş olursunuz.İnsanlar, reklamınızı tıkladıktan sonra web sitenize gider ve ve sizinle ilgili hizmetlerden yararlanır yada satın alma işlemi gerçekleştirir

Türkiye’nin %95’i Google’da…

Türkiye’nin %95’i arama yaparken Google’ı kullanıyor. Ürün ve hizmetlerinizi tam da onları arayan kullanıcılara göstermek için arama ağında reklam verebilir, yeni birçok müşteri kazanıp, satışlarınızı artırabilirsiniz.

Google Adwords Arama Ağı

  • Google AdWords Arama ağında reklam vermek, yeni müşterilere ulaşmanıza ve işletmenizi büyütmenize olanak sağlar.
  • Arama ağında verilen reklamların geri dönüşleri ölçülebilir ve takip edilebilir.

 

  • Reklamlarınızın yayınını istediğiniz zaman duraklatabilir veya durdurabilirsiniz.
  • Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz.

 

  • Reklamlarınız sadece tıklandığında ücret ödersini

Google AdWords’te sıralama nasıl belirlenir?

Google AdWords’ü kullanan birden çok reklam veren aynı anahtar kelimeyi hedefleyebilir. Bu durumda Google, reklamlardan hangisinin diğerinden daha yukarıda çıkacağını, o anahtar kelime için verilen teklif ve ilgi düzeyinin bir kombinasyonuna göre belirler. İlgi düzeyi Kalite Puanı denen bir değer ile ölçülmektedir. Kalite Puanı yüksek bir anahtar kelime ile üst sıralarda yer almanız çok daha kolay ve düşük maliyetli olacaktır. Camekan ekibi bünyesindeki sertifikalı uzmanlar, yaptıkları optimizasyon çalışmalarıyla anahtar kelimelerinizin kalite puanını yükseltmeyi ve maliyetlerinizi düşürmeyi hedeflemektedir.