Google Adwords

Bize Ulaşın Sizde Rakiplerinizin Önüne Geçin Google Aramlarında Üst Sıralarda Yerinizi Alın !

 

Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı Şirket & Profesyonel Ekip

Google Adwords Nedir ?

Google Reklamları ile üst sıralarda yerinizi almanızı sağlayacağız. Böylelikle hedef kitleniz (potansiyel müşteri) size kolaylıkla ulaşabilecek. Minumum maliyetle, maksimum verim elde etmiş olacaksınız.. İşiniz büyüyecek, dolayısıyla karlılığınız artacak.

Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşın. Reklamınız, Google’da ve Google’ın iş ortağı web sitelerinde görünebilir(neredeyse tüm dünya). Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilin.

Gelin birlikte çalışalım. Google Adwords uzmanlarımız sizin için ellerinden geleni yapsınlar. 7/24 hesap kontrolü ile hesaplarınız her zaman güvence altında tutalım.

Optimizasyon ile Maksimum Performans, Minimum Maliyet

Hesabınız en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz, reklamlarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır. Yüksek kalite puanı hedefi ile AdWords İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanmanız ve maliyetlerinizin düşürülmesi mümkün olur. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 5 TL’lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL’lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz. Anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz.Anahtar kelime maliyetlerini tahmin edin

SEM  arama motoru pazarlaması kampanyaları konusunda Google Adwords sertifikalı uzman ekibimiz  sizlere minimum maliyet ve maximum performans sağlar.  Wind Medya SEM Uzmanları Tıklama Başına Ödeme (PPC, Pay-per-click) kampanyalarınızı en optimum sonuçlara ulaşmak için kullandığı özel yazılımlardan destek alarak sizlere en verimli stratejiyi oluşturup sürekli olarak gelişmelerden haberdar eder.

Arama Motoru ya da PPC kampanyaları üç ana kategoride toplanıyor. Bunlar; Tıklama Odaklı Kampanyalar, İşlem Başına Maliyet (CPA- Cost per Action, CPL- Cost per Lead) odaklı kampanyalar ve Yatırım Getirisi (ROI, Return on Investment) odaklı kampanyalardır.


Hemen Şimdi Reklam Verin ! Google Aramalarında Üst Sıralarda Yerinizi Alın !